Süratli Havale Harekâtları için imajbet tv

Ülkemizdeki yasalar, yurt dışı merkezli bahis sitelerinin rahatlıkla hizmet vermesini maniler. Bu sebeple İmajbet tv’un başını sürüklediği bu siteler, aktüel giriş adreslerini değiştirmek zorundadır. Bilgi ve Teknoloji Müesseseyi’nun çalışmaları, siteleri bu uygulamayı yapmaya lüzumlu kılıyor. Para yatırma harekâtları için de aynı uygulamalar geçerlidir. Bankalar tarafından yapılan operasyonlar, hem yavaş hem de afaki bir zaman da hakikatleşir.

Sürat ve dinamizm için vasıtayı platformlar kullanılır. Papara, Envoy, ecoPayz, AstroPay, Hisse Adaleye, Hisse Giga gibi uygulamaları kullanarak süratli para yatırma operasyonu yapabilirsiniz. Uygulamadan siteye para aktarırken, site tarafından rastgele bir fiyat alınmaz. Banka hesabınızdan bu uygulamalara para yatırılırken vasati 3 ile 5 TL arasında bir fiyat alınır.

Para Çekme Harekâtları

İmajbet tv, para çekme harekâtları için de vasıtayı uygulamaları kullanılır. Kasanızdaki meblağı çekmek için anında para çekme operasyonunu yapabilirsiniz. Meblağ tanımlandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde para hesabınıza uyumaktadır. Çekmek istediğiniz meblağ, rastgele bir kesinti yapılmadan uygulama hesabınıza anında aktarılır.

Kategoriler